24 C
Tirana
Monday, August 21, 2017
Home Tags Franceska jace

Tag: franceska jace

Fejesa e Françeska Jaces me djalin e milionerit, modelja zbulon të...

Diteve te fundit në media qarkulluan informacione të shumta se Françeska Jaçe është në një lidhje me biznesmenin Andi Geci, djali i milionerit Ram...

Seks-bomba shqiptare ‘ndez’ ishullin grek me format bombastike

Ajo di sesi te terheqe vemendjen ngado qe shkon jo vetem me projektet profesionale dhe artistike por edhe me pushime apo kur eshte ne...

Franceska Jace sic nuk e keni parë, pozon pa të brendshme

Franceska Jace duket se po kalon mire me pushimet e saj verore. Se fundi ajo eshte shfaqur ne Sarande, ku ka realizuar disa foto me...

Cfarë do të thotë të jesh seksi, Franceska e tregon me...

Bukuroshja nga Vlora, ish banore e BB, Franceska Jace, ka hedhur një foto shumë provokuese ne Instagram për fansat e saj. Ajo shkruan "Nuk...

Franceska Jace prezanton të dashurin…

Asgjë më shumë se dashuri- keshtu shkruan Franceska Jace, ish-banorja e Big Brother ne nje foto te publikuar ne faqen e saj zyrtare ne...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
26 ° C
26 °
26 °
69%
0.9kmh
75%
Mon
26 °
Tue
23 °
Wed
26 °
Thu
28 °
Fri
30 °