Sunday, June 24, 2018
Home Tags Francesk radi

Tag: francesk radi

Mariza Ikonomi, fjalë shpirti për Françesk Radin

Mariza Ikonomi ka bërë një dedikim të ndjerë për artistin Françesk Radi, i cili u nda nga jeta ditën e djeshme në moshën 68-vjeçare. “Telefonatë...

Ndahet nga jeta pas disa ditësh në spital këngëtari Francesk Radi

Ndërron jetë në spital këngëtari i njohur dhe i dashur për të gjithë Francesk Radi në moshën 67 vjeçare. Artisti është ndarë nga jeta, pas...

SOFT

VIP