15 C
Tirana
Saturday, October 21, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Francesk radi

Tag: francesk radi

Mariza Ikonomi, fjalë shpirti për Françesk Radin

Mariza Ikonomi ka bërë një dedikim të ndjerë për artistin Françesk Radi, i cili u nda nga jeta ditën e djeshme në moshën 68-vjeçare. “Telefonatë...

Ndahet nga jeta pas disa ditësh në spital këngëtari Francesk Radi

Ndërron jetë në spital këngëtari i njohur dhe i dashur për të gjithë Francesk Radi në moshën 67 vjeçare. Artisti është ndarë nga jeta, pas...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °