Wednesday, July 18, 2018
Home Tags Fotot

Tag: fotot

Zhvishet Roza Lati, tregon linjat seksi, por fansat e befasojnë

Roza Lati shquhet per humorin e saj dhe karakterin simpatik. Ajo shpesh bie edhe ne sy me fizikun e saj elegant. Kete gje duket se...

A e keni ditur se nusja e djalit të kryeministrit është...

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa ka një familje të mrekullueshme, familje kjo e cila përbëhet prej bashkëshortes se tij dy djemve dhe një vajze,...

Ronela Hajati zbardh misterin e të rinjve me veshje xhihadiste në...

Këngëtarja Ronela Hajati ka sqaruar gjithë keqkuptimin dhe misterin që krijoi shfaqja e disa rinjve mbi disa makina të veshur ngjashëm me uniformat e...

Fotoja e Enton Nikës, i vrarë sot në Dajt dhe jeta...

Enton Nika, 30 vjecari i vrarë sot në Dajt, ishte një person i njohur për policinë. Më 13 shkurt 2014, policia e ka arrestuara atë,...

SOFT

VIP