21 C
Tirana
Thursday, September 21, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Fotot naten

Tag: fotot naten

Testohen shatërvanët dhe ndriçimi, ja si duket sheshi “Skënderbej” natën

Të shtunën në mbrëmje Bashkia e Tiranës do të hapë për qytetarët sheshin “Skënderbej”, i cili do të jetë tërësisht në dispozicion vetëm të...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
22 ° C
22 °
22 °
40%
2.6kmh
40%
Fri
17 °
Sat
20 °
Sun
18 °
Mon
22 °
Tue
22 °