Friday, July 20, 2018
Home Tags Fotot naten

Tag: fotot naten

Testohen shatërvanët dhe ndriçimi, ja si duket sheshi “Skënderbej” natën

Të shtunën në mbrëmje Bashkia e Tiranës do të hapë për qytetarët sheshin “Skënderbej”, i cili do të jetë tërësisht në dispozicion vetëm të...

SOFT

VIP