14 C
Tirana
Sunday, September 24, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Foto seksi

Tag: foto seksi

Publikohen fotot seksi të gruas së deputetit të majtë

Gruaja e deputetit laburist britanik, Simon Danczuk po tërheq vëmendjen e mediave roze, dhe jo vetem. Ajo është e çmendur pas fitnesit dhe sigurisht se...

Miranda Kerr ofron puthje për të gjithë

Miranda Kerr tregoi për të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale se përse e meritonte titullin “supermodele”. Bukuroshja 32-vjeçare australiane postoi një “selfie” nga...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
82%
1.5kmh
0%
Mon
18 °
Tue
20 °
Wed
23 °
Thu
24 °
Fri
23 °