18 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Foto marina vjollca

Tag: foto marina vjollca

Ja kush është “bebi” i Marina Vjollcës…

Marina dhe Luana Vjollca gjithnjë na kanë treguar se kanë një lidhje shumë të ngushtë më njëra-tjetrën. Marina kësaj here ka zgjedhur që t’i tregoj...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
20 ° C
20 °
20 °
64%
1.5kmh
0%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °