Saturday, July 21, 2018
Home Tags Foto e dasmes

Tag: foto e dasmes

Sadije Berisha nxjerr foton e martesës së parë: Burrin nuk e...

Ish-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Sadije Berisha është kthyer pas në kohë dhe flet për martesën e saj të parë,...

SOFT

VIP