16 C
Tirana
Monday, September 25, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Foto e dasmes

Tag: foto e dasmes

Sadije Berisha nxjerr foton e martesës së parë: Burrin nuk e...

Ish-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Sadije Berisha është kthyer pas në kohë dhe flet për martesën e saj të parë,...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
82%
3.1kmh
75%
Tue
19 °
Wed
21 °
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
21 °