Monday, April 23, 2018
Home Tags Floriana garo

Tag: floriana garo

Floriana Garo “hap thesin”: Një pjesë të pushimeve m’i paguan i...

Pasionet më të mëdha të FLoriana Garos duket se janë udhëtimet. Në kohën kur të gjithë preferojnë detin, Florianën e kemi parë të vizitojë...

Ami tregon të vërtetën: Marrëdhënia ime me Ermalin s’është siç duket,...

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi kanë qenë të ftuarit specialë në emisionin e Floriana Garos, ku kanë treguar detaje nga shtëpia, jetesa dhe djali...

Floriana Garo zbulon lidhjen e re

Moderatorja Floriana Garo duket se ka harruar ish të fejuarin e saj dhe ka konfirmuar nisjen e një lidhjeje të re. Ndarja nga i fejuari...

Tedi Ngjela: Historia me Florianën dhe e vërteta për Sofian

U përfol për një ndarje të Tedi Ngjelës nga Floriana Garo, e pavarësisht heshtjes së të dyve, shprehja e popullit “Ku ka zë s’është...

SOFT

VIP