Friday, January 19, 2018
Home Tags Flash

Tag: flash

Futbollisti bën sërish “gol”, kjo është e dashura super-seksi e Ronaldos

Ai udhëhoqi kombëtaren portugeze drejt fitores së Euro 2016 më herët gjatë muajit. Dhe ndërkohë që karriera profesionale e Cristiano Ronaldos vazhdon të shënojë triumfe,...

NJOFTIM

Njoftim për shitje asetesh nga Shoqëria PLUS Communication

Njoftim për shitje asetesh! Shoqëria PLUS Communication nxjerr në shitje një pjesë të aseteve të saj. Për të blerë pajisje të ndryshme, të tilla si:...

SOFT

VIP