22 C
Tirana
Thursday, August 17, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Flash

Tag: flash

Futbollisti bën sërish “gol”, kjo është e dashura super-seksi e Ronaldos

Ai udhëhoqi kombëtaren portugeze drejt fitores së Euro 2016 më herët gjatë muajit. Dhe ndërkohë që karriera profesionale e Cristiano Ronaldos vazhdon të shënojë triumfe,...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
21 ° C
21 °
21 °
73%
2.1kmh
8%
Fri
30 °
Sat
31 °
Sun
31 °
Mon
24 °
Tue
24 °