15 C
Tirana
Thursday, October 19, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Flamur Pirraci

Tag: Flamur Pirraci

Rrahu Kreshnik Spahiun, ja si u “hakmorën” protestuesit ndaj 34-vjeçarit Flamur...

Grushtet ndaj Kreshnik Spahiut, kreut të AK-së, nuk ishin të vetmet në incidentin e djeshëm në çadrën e protestës së opozitës para kryeministrisë. Simpatizantë të...

Ky është personi që goditi Kreshnik Spahiun. Flet Flamur Pirraci: Më...

Ky është personi i cili qëlloi me grusht kryetarin e Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu. Ai është 34 vjeç nga Tirana dhe është arrestuar...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °