14 C
Tirana
Wednesday, September 20, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Flamujt e ps dhe lsi

Tag: flamujt e ps dhe lsi

Xhelal Mziu: Do shembim shtëpitë me flamujt e PS dhe LSI,...

Kryeministri Edi Rama replikon me kryetarin e Bashkise se Kamzes Xhelal Mziu ne lidhje me deklaraten qe ky i fundit beri per shembjen e...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
thunderstorm with heavy rain
17 ° C
17 °
17 °
67%
12.3kmh
90%
Thu
13 °
Fri
17 °
Sat
20 °
Sun
21 °
Mon
22 °