Saturday, July 21, 2018
Home Tags Flamujt e ps dhe lsi

Tag: flamujt e ps dhe lsi

Xhelal Mziu: Do shembim shtëpitë me flamujt e PS dhe LSI,...

Kryeministri Edi Rama replikon me kryetarin e Bashkise se Kamzes Xhelal Mziu ne lidhje me deklaraten qe ky i fundit beri per shembjen e...

SOFT

VIP