17 C
Tirana
Monday, September 25, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Fjolla morina

Tag: fjolla morina

Fjolla Morina ngrihet në mes të emisionit në këmbë, ngre rrobat...

Fjolla Morina është kritikuar shpesh për shkak të ndërhyrjeve estetike, por këtë herë ka vendosur që përpara të gjithëve të tregojë të vërtetën. Këngëtarja tregoi...

Zbulohet video e rrallë, Fjolla Morina kapet “mat” me të dënuarin...

Në dokumentarin ekskluziv “Fytyra e frikshme e Prishtinës”, të emisionit Zona Express, janë transmetuar pamje të pa-transmetuara kurrë më parë dhe rrëfime të padëgjuara...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
82%
3.1kmh
75%
Tue
19 °
Wed
21 °
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
21 °