17 C
Tirana
Monday, September 25, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Finalja e champions

Tag: finalja e champions

Finalja e Champions, panik në sheshin San Carlo, Torino, 200 të...

Në fillim zhgënjimi i tifozëve, më pas paniku dhe frika deri në palce. Një natë kaosi, dhe me shumë të plagosur kjo e sotmja,...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
light rain
18 ° C
18 °
18 °
77%
1kmh
90%
Mon
14 °
Tue
19 °
Wed
22 °
Thu
24 °
Fri
23 °