Sunday, July 22, 2018
Home Tags Finalja e champions

Tag: finalja e champions

Finalja e Champions, panik në sheshin San Carlo, Torino, 200 të...

Në fillim zhgënjimi i tifozëve, më pas paniku dhe frika deri në palce. Një natë kaosi, dhe me shumë të plagosur kjo e sotmja,...

SOFT

VIP