18 C
Tirana
Wednesday, September 20, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Ferrari-noizy

Tag: ferrari-noizy

Zbulohet makina super luksoze e Noizyt, Ferrari që i kushtoi 300...

Noizy eshte i fiksuar pas makinave dhe kete gje ai nuk e ka fshehur. Ne parkingun e tij ka Benz, Porsche, Range Rover, etj,...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
82%
2.1kmh
75%
Thu
12 °
Fri
17 °
Sat
20 °
Sun
21 °
Mon
22 °