Friday, July 20, 2018
Home Tags Ferrari-noizy

Tag: ferrari-noizy

Zbulohet makina super luksoze e Noizyt, Ferrari që i kushtoi 300...

Noizy eshte i fiksuar pas makinave dhe kete gje ai nuk e ka fshehur. Ne parkingun e tij ka Benz, Porsche, Range Rover, etj,...

SOFT

VIP