Tuesday, July 17, 2018
Home Tags Fatos gurakuqi

Tag: fatos gurakuqi

Babai përdhunoi vajzën? Ekspertiza mban peng procesin, gjyqtari akuzon policinë

Përplasjet institucionale mes policisë dhe gjykatës rrezikojnë dështimin e një porcesi penal dhe lirimin e të akuzuarit se ka përdhunuar vajzën e tij. Këtë...

SOFT

VIP