24 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Fatos gurakuqi

Tag: fatos gurakuqi

Babai përdhunoi vajzën? Ekspertiza mban peng procesin, gjyqtari akuzon policinë

Përplasjet institucionale mes policisë dhe gjykatës rrezikojnë dështimin e një porcesi penal dhe lirimin e të akuzuarit se ka përdhunuar vajzën e tij. Këtë...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
few clouds
24 ° C
24 °
24 °
41%
2.6kmh
20%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °