12 C
Tirana
Tuesday, October 17, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Fatmir xhafaj flet

Tag: fatmir xhafaj flet

Fatmir Xhafaj flet për herë të parë për akuzat: Ja raporti...

Fatmir Xhafaj, i emëruar nga kryeministri Edi Rama dhe i dekretuar nga presidenti Nishani si ministri i ri i Brendshëm ka reaguar sot per...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
mist
11 ° C
11 °
11 °
93%
1kmh
0%
Wed
24 °
Thu
22 °
Fri
21 °
Sat
16 °
Sun
21 °