15 C
Tirana
Thursday, October 19, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Fatjon xhyliu

Tag: fatjon xhyliu

Banda e grabitjeve në Rinas, Prokuroria zbardh dëshminë, ja cfarë tha...

Prokuroria ka bere publike nje pjese te deshmise se dhene nga ish-polici privat Fatjon Xhyliu i cili eshte personi i penduar nga banda e...

Grabitja e 6 milionë eurove në Rinas, gjykata vendos për “menaxherin”...

Gjykata e Tiranes ka vendosur sot masen arrest me burg ndaj dy prej kater te arrestuarve per grabitjet ne rrugen e Rinasit. Fatjon Xhuliu,...

Operacioni “Patriot”, ja kush janë 4 të arrestuarit për grabitjet e...

Operacioni Patriot, kështu është koduar aksioni i arrestimit të grabitësve te implikuar ne dy ngjarje te renda ne rrugen Tirane-Rinas ne 2015 dhe 2017,...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °