Saturday, June 23, 2018
Home Tags Fatjon xhyliu

Tag: fatjon xhyliu

Banda e grabitjeve në Rinas, Prokuroria zbardh dëshminë, ja cfarë tha...

Prokuroria ka bere publike nje pjese te deshmise se dhene nga ish-polici privat Fatjon Xhyliu i cili eshte personi i penduar nga banda e...

Grabitja e 6 milionë eurove në Rinas, gjykata vendos për “menaxherin”...

Gjykata e Tiranes ka vendosur sot masen arrest me burg ndaj dy prej kater te arrestuarve per grabitjet ne rrugen e Rinasit. Fatjon Xhuliu,...

Operacioni “Patriot”, ja kush janë 4 të arrestuarit për grabitjet e...

Operacioni Patriot, kështu është koduar aksioni i arrestimit të grabitësve te implikuar ne dy ngjarje te renda ne rrugen Tirane-Rinas ne 2015 dhe 2017,...

SOFT

VIP