Sunday, July 22, 2018
Home Tags Fatjon sinani

Tag: fatjon sinani

Gjykata vendos për të arrestuarin, Fatjon Sinani u vra me plumb...

Gjykata e Vlores le ne arrest me burg shtetasin Neritan Qejvani i arrestuar për vrasjen e Fajton Sinanit në Vlorë ka dalë para gjykatës...

Ja kush është njëri autor i arrestuar për vrasjen në Vlorë,...

Hakmarrja dyshohet te jete motivi i vrasjes se 40 vjecarit Fatjon Sinani mbreme ne Vlore. Ai i ekzekutua me pistolete ne hyrje te shtepise...

Vrasja në Vlorë, viktimës i trokitën në derën e shtëpisë, e...

Fatjon Sinani, 40 vjeçar nga Tropoja është ekzekutuar me armë zjarri në banesën e tij dje në mbrëmje (20 qershor) në qytetin e Vlorës....

Vrasja e 40-vjecarit në Vlorë, reagon policia: Kapëm njërin nga autorët....

Policia e shtetit ka folur sot ne lidhje me ngjarjet e renda te ndodhura ne Vlore ku u regjistria nje vrasje me arme dhe...

Atentat me armë në Vlorë, identifikohet 40-vjecari i vrarë në hyrje...

Një person ka mbetur i vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Vlorë ne lagjen "Partizani" te ketij qyteti. Krimi u regjistrua ne...

SOFT

VIP