16 C
Tirana
Tuesday, October 17, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Fatjon sinanaj

Tag: fatjon sinanaj

Vrasja e 40-vjecarit në Vlorë, reagon policia: Kapëm njërin nga autorët....

Policia e shtetit ka folur sot ne lidhje me ngjarjet e renda te ndodhura ne Vlore ku u regjistria nje vrasje me arme dhe...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
fog
11 ° C
11 °
11 °
93%
1kmh
0%
Wed
24 °
Thu
22 °
Fri
21 °
Sat
16 °
Sun
21 °