Saturday, June 23, 2018
Home Tags Fatjon sinanaj

Tag: fatjon sinanaj

Vrasja e 40-vjecarit në Vlorë, reagon policia: Kapëm njërin nga autorët....

Policia e shtetit ka folur sot ne lidhje me ngjarjet e renda te ndodhura ne Vlore ku u regjistria nje vrasje me arme dhe...

SOFT

VIP