16 C
Tirana
Tuesday, October 17, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Fate te kryqezyara

Tag: fate te kryqezyara

E papritur tek “Fate të Kryqëzuara”, Ozani nuk është djali i...

Seriali “Fate të Kryqëzuara” i cili po transmetohet në TV klan, vazhdon me skenat dhe ngjarjet mjaft prekëse që ndodhin në jetën e personazheve...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
63%
1kmh
0%
Wed
23 °
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
16 °
Sun
21 °