35 C
Tirana
Thursday, August 17, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Familja padit fevziun

Tag: familja padit fevziun

E papritur! Familja padit në Gjykatë gazetarin Blendi Fevziu

Gazetari dhe moderatori Blendi Fevziu është paditur nga familjarët e tij për përvetësim të pasurisë dhe tjetërsim prone. Në një padi në Gjykatën e Shkallës së...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
few clouds
33 ° C
33 °
33 °
31%
1kmh
20%
Fri
31 °
Sat
31 °
Sun
30 °
Mon
24 °
Tue
24 °