Wednesday, July 18, 2018
Home Tags Familja padit fevziun

Tag: familja padit fevziun

E papritur! Familja padit në Gjykatë gazetarin Blendi Fevziu

Gazetari dhe moderatori Blendi Fevziu është paditur nga familjarët e tij për përvetësim të pasurisë dhe tjetërsim prone. Në një padi në Gjykatën e Shkallës së...

SOFT

VIP