12 C
Tirana
Sunday, September 24, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Familja meta hasmeri

Tag: familja meta hasmeri

Hasmëria Mema-Capja, ja cfarë i shkruan kryeministrit italian gruaja e ish-policit

Familja Mema ka mohuar të ketë gisht në masakrën e Elbasanit mbrëmjen e së mërkurës që shkaktoi 3 viktima dhe 8 të plagosur. Pjesëtarë të...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
82%
1.5kmh
0%
Mon
18 °
Tue
20 °
Wed
23 °
Thu
24 °
Fri
23 °