Monday, July 23, 2018
Home Tags Familja meta hasmeri

Tag: familja meta hasmeri

Hasmëria Mema-Capja, ja cfarë i shkruan kryeministrit italian gruaja e ish-policit

Familja Mema ka mohuar të ketë gisht në masakrën e Elbasanit mbrëmjen e së mërkurës që shkaktoi 3 viktima dhe 8 të plagosur. Pjesëtarë të...

SOFT

VIP