Saturday, July 21, 2018
Home Tags Fajtoni

Tag: fajtoni

A është ndarë ajo me Fatjonin? C`domethënie ka kjo foto e...

A janë ndarë Fajtoni me Xhensilën? Dy banorët e Big Brother Albania 8 pretenduan se ishin ndarë, por e vërteta duket ndryshe. Së paku nga...

Lidhja e dy banorëve të Big Brother vazhdon edhe jashtë shtëpisë…

Big Brother njofton se lidhja mes Fatjonit dhe Xhensilës vazhdon edhe jashtë. Mbrëmjen e të shtunës pas spektaklit ku u shpall fitues Veseli, Fatjoni dhe...

SOFT

VIP