29 C
Tirana
Wednesday, August 16, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Fajtoni

Tag: fajtoni

A është ndarë ajo me Fatjonin? C`domethënie ka kjo foto e...

A janë ndarë Fajtoni me Xhensilën? Dy banorët e Big Brother Albania 8 pretenduan se ishin ndarë, por e vërteta duket ndryshe. Së paku nga...

Lidhja e dy banorëve të Big Brother vazhdon edhe jashtë shtëpisë…

Big Brother njofton se lidhja mes Fatjonit dhe Xhensilës vazhdon edhe jashtë. Mbrëmjen e të shtunës pas spektaklit ku u shpall fitues Veseli, Fatjoni dhe...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
28 ° C
28 °
28 °
39%
3.6kmh
40%
Thu
31 °
Fri
30 °
Sat
31 °
Sun
31 °
Mon
24 °