29 C
Tirana
Wednesday, August 16, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Exit poll per shkodren dhe durresin

Tag: exit poll per shkodren dhe durresin

Publikohen Exit Pollet e reja për Tiranën, Shkodrën dhe Durrësin

Exit Poll per Tiranen deri ne ora 18.00: Projeksioni i dytë i Exit Poll deri rreth orës 17- 30- 18:00 në Durres: eshte në krahasim...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
28 ° C
28 °
28 °
39%
3.6kmh
40%
Thu
31 °
Fri
30 °
Sat
31 °
Sun
31 °
Mon
24 °