12 C
Tirana
Sunday, September 24, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Eva ndoja

Tag: eva ndoja

Stresi “kapet mat” në shtrat me këngëtaren e njohur dhe me...

Kengetari Arkimed Lushaj, i njohur edhe si Stresi është “kapur mat” pasi zbulohet një foto e tij në krevat me dy vajza, një brune...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
82%
1.5kmh
0%
Mon
18 °
Tue
20 °
Wed
23 °
Thu
24 °
Fri
23 °