Thursday, July 19, 2018
Home Tags Ermira arapi

Tag: ermira arapi

Krimi i pasionit në Fier, 29-vjecarja e vrarë nga i dashuri,...

Një ditë pas tragjedisë në Fier ku mbetën të vrarë Drini Derveni dhe Ermira Arapi, grupi hetimor jep të dhëna të reja. Bëhet fjalë për...

Detaje të tmerrshme për vrasjen në Fier, Drini Derveni qëlloi të...

Të tjera detaje kanë dalë nga vrasja e dyfishtë në Fier. Policia thotë se 32 vjeçari Drini Derveni, ka qëlluar me plumb pas koke 29...

SOFT

VIP