15 C
Tirana
Saturday, September 23, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Ermali

Tag: ermali

Ami tregon të vërtetën: Marrëdhënia ime me Ermalin s’është siç duket,...

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi kanë qenë të ftuarit specialë në emisionin e Floriana Garos, ku kanë treguar detaje nga shtëpia, jetesa dhe djali...

“Miq dhe rivalë”, ja si thumbohen Arbana dhe Ermali në rrjete...

Edhe pse ata i transmetojnë emisionet e tyre në të njëjtin orar dhe në të njëjtën ditë duke i shndërruar në rivalë, sërish Arbana...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
77%
1.5kmh
0%
Sun
19 °
Mon
18 °
Tue
20 °
Wed
23 °
Thu
24 °