Tuesday, July 17, 2018
Home Tags Ermal mamaqi

Tag: ermal mamaqi

Ermal Mamaqi e lut prej dy vjetësh, Lori Hoxha i vendos...

Ditëlindja e biznesmenit Samir Mane ka mbledhur së bashku në Stamboll emrat më të njohur të botës së biznesit dhe medias. Ndër shumë momente interesante...

Ermal Mamaqi e nxjerr zbuluar, tregon sekretin e madh të Elvana...

Elvana Gjata ka prezantuar së fundmi këngën e saj më të re dhe komente kanë vërshuar drejt saj. Disa e përgëzojnë, e disa e...

Ami tregon të vërtetën: Marrëdhënia ime me Ermalin s’është siç duket,...

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi kanë qenë të ftuarit specialë në emisionin e Floriana Garos, ku kanë treguar detaje nga shtëpia, jetesa dhe djali...

“Më le shtatzënë dhe u zhduke”, vajza i kërkon atësinë këngëtarit...

“Xing me Ermalin” i ka lënë të gjithë pa fjalë, kur në studio mbërriti një vajzë, që ishte në muajin e nëntë të shtatzënisë. Vajza...

Rashela “del zbuluar”, hap këmbët dhe harron kameran përballë…

Rashel Kolaneci është vajza e cila shoqëron Ermal Mamaqin çdo të shtunë në emisionin e tij. Ajo vishet gjithmonë provokative dhe “mbush” ekranin me format...

Publikohet momenti i sikletshëm që Olta Gixhari i kërkoi Ermalit të...

Aktorja Olta Gixhari e cila këtë të shtunë ka qenë e ftuar te Ermali, ka kërcyer me një prej balerinëve të emisionit. VIDEO: Por duket...

A ke bërë punë të jashtligjshme? Ja përgjigja befasuese e Behgjet...

Ish-presidenti dhe biznesmeni kosovar, Behgjet Pacolli ka qenë i ftuar në puntatën e radhës në emisionin "Xing me Ermalin" të humoristit Ermal Mamaqi. Ndonëse emisioni është...

Rrëfehet Albërie Hadërgjonaj: E vërteta e Photoshopit tek fotot dhe….gjoksi!

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka qenë e ftuar në emisionin e humoristit Ermal Mamaqi, "Xing me Ermalin" ku ka rrëfyer se fotot që publikon në...

Theu rekord me emisionin me Bleonën, ja si reagon Ermal Mamaqi

Ermal Mamaqi vazhdon të mbajë të “mbërthyer” të gjithë njerëzit pas ekranit. “Xing me Ermalin”, emisioni i cili të shtunën kishte puntatën e dytë...

Dy videot, ja si e kopjoi Ermal Mamaqi emisionin me...

Që kreativiteti në përgjithësi nuk është pikë e fortë e shqiptarëve, kjo tashmë dihet. Këtë e vërteton më së miri edhe rasti i sotëm...

SOFT

VIP