21 C
Tirana
Saturday, September 23, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Erion brace

Tag: erion brace

“Ngërçi politik”, Braçe: Pranuam dokumentin e McAllister, PD të votojë Vettingun

Deputeti socialist, Erion Braçe, deklaroi sot se mazhoranca ka pranuar dokumentin e negociatorëve të BE, David McAllister dhe Knut Fleckenstein për zgjidhjen e ngërçit...

Erion Brace kërcënon Armando Dukën: Do kesh fundin e Blatterit e...

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe, reagoi ashper kundër presidentit të FSHF-së, Armand Duka. Ky i fundit shpërtheu dje ndaj ligjvënësit të shumicës qeverisëse, duke...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
20 ° C
20 °
20 °
52%
2.1kmh
0%
Sun
19 °
Mon
18 °
Tue
20 °
Wed
20 °
Thu
22 °