Thursday, July 19, 2018
Home Tags Erion brace

Tag: erion brace

“Ngërçi politik”, Braçe: Pranuam dokumentin e McAllister, PD të votojë Vettingun

Deputeti socialist, Erion Braçe, deklaroi sot se mazhoranca ka pranuar dokumentin e negociatorëve të BE, David McAllister dhe Knut Fleckenstein për zgjidhjen e ngërçit...

Erion Brace kërcënon Armando Dukën: Do kesh fundin e Blatterit e...

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe, reagoi ashper kundër presidentit të FSHF-së, Armand Duka. Ky i fundit shpërtheu dje ndaj ligjvënësit të shumicës qeverisëse, duke...

SOFT

VIP