18 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Erik fullani

Tag: erik fullani

Klea Huta e dashura e Erik Fullanit? Reagon moderatorja: Ja e...

Ka mjaftuar vetem një foto që disa portale të aludojnë për një lidhje dashurie mes moderatores Klea Huta dhe djalit të ish-guvernatorit të Bankës...

Fast and Furious 8? Jo, është djali i Ardian Fullanit (Video)

Erik Fullani di si të tërheqë vëmendjen. Djali i ish-guvernatorit Ardian Fullani në një video që duket sikur janë xhirimet e "Fast and Furious" shfaqet...

Erik Fullani si në filma me “Ferrari” në Top Awards

Erik Fullani di si të tërheqë vëmendje. Në Top Music Awards ai ka rënë në sy për faktin se ka shkuar aty me një Ferrari. Djali...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
21 ° C
21 °
21 °
60%
1.5kmh
40%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °