Friday, July 20, 2018
Home Tags Ergi dini

Tag: ergi dini

Barbana, tatuazh dedikuar vëllait të saj, Ergi Dinit

Një humbje e rëndë ishte ndarja nga jeta e këngëtarit Ergi Dinit. Një humbje jo vetëm për familjarët dhe miqtë por edhe për artin...

Pas aksidentit me vdekje, familja çon në vend ëndrrën e Ergi...

Dy ditë më parë këngëtari 22-vjeçar Ergi Dini u nda nga jeta për shkak të një aksidenti me motor. Ergi Dini nuk la vetëm jetën...

Miqtë e Ergi Dinit të shokuar: Nuk u besohet se aksidenti...

I pati bashkëpunëtorë të ngushtë në jetë dhe të njëjtët i dhanë dhe lamtumirën e fundit këngëtarit Ergi Dini. Shumë prej miqve i kanë humbur...

Vdekja e Ergi Dinit trondit Aurela Gacen: Jam pa fjalë! Duket...

Aksidenti i këngëtarit Ergi Dini dhe shokut të tij Kajdi Halili i ka tronditur të gjithë. Ata u aksidentuan mbrëmjen e së hënës teksa...

Altuna Sejdiu e tronditur nga vdekja e Ergi Dinit: U prehsh...

Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e së hënës, ku humbën jetën dy të rinj, 22 vjeçari Ergi Dini dhe shoku i tij Kejdi Halili,...

SOFT

VIP