21 C
Tirana
Tuesday, August 22, 2017
Home Tags Enton nika

Tag: enton nika

Zbulohet motivi i vrasjes së Enton Nikës në Dajt, objektivi ishte...

Një konflikt për çështje parash është pista kryesore e vrasjes së 30- vjeçarit, Enton Nika, mesditën e së mërkurës në Linzë. Ai u qëllua me...

Fotoja e Enton Nikës, i vrarë sot në Dajt dhe jeta...

Enton Nika, 30 vjecari i vrarë sot në Dajt, ishte një person i njohur për policinë. Më 13 shkurt 2014, policia e ka arrestuara atë,...

Policia zbardh krimin: Si u vra Enton Nika dhe u plagos...

Policia e Tiranës me anë të një deklarate sqaroi rrethanat e vrasjes së ndodhur pak pas mesditës së sotme në zonën e Linzës. Sipas...

Vrasja në Tiranë, viktima Enton Nika i dyshuar për dy atentate...

Një person u qellua për vdekje me armë zjarri dhe një tjetër mbeti i plagosur në një nga zonat më të frekuentuara në Linzë...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
72%
1.7kmh
0%
Wed
26 °
Thu
28 °
Fri
30 °
Sat
33 °
Sun
33 °