Monday, June 18, 2018
Home Tags Enkelejd Alibeaj

Tag: Enkelejd Alibeaj

“Tahiri foli me Shullazin, i premtoi se ndalimi nga policia do...

Kreu i departamentit të Rendit dhe Sigurisë në PD, Enkelejd Alibeaj, nëpërmjet një deklarate për mediat ka hedhur akuzën për lidhje të ministrit të Brendshëm...

SOFT

VIP