15 C
Tirana
Friday, October 20, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Enkelejd Alibeaj

Tag: Enkelejd Alibeaj

“Tahiri foli me Shullazin, i premtoi se ndalimi nga policia do...

Kreu i departamentit të Rendit dhe Sigurisë në PD, Enkelejd Alibeaj, nëpërmjet një deklarate për mediat ka hedhur akuzën për lidhje të ministrit të Brendshëm...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °