Monday, July 23, 2018
Home Tags Eni cobani

Tag: eni cobani

Telashe të mëdha për Eni Çobanin, gjyqtari padit avokaten e njohur

Avokatja e njohur Eni Çobani është kallëzuar penalisht në Prokurorinë e Tiranës nga një gjyqtar, në Gjykatën e Korçës. Mësohet se gjykatës Selajdin Pysqyli e...

Eni Çobani braktis Ardit Gjebrean, nuk do e shihni më në...

Figura e saj lidhet ngushtësisht me ekranin dhe me zgjidhjen e çështjeve familjare të shqiptarëve. Eni Çobani ka qenë e ftuar në emisionin ‘Thumb’...

Ardit Gjebrea i ulet në gjunjë, por reagimi i saj do...

Rubrika "Shihemi në gjyq" i ka kthyer në dy figura shumë të dashura për publikun ndërmjetësuesen e seancave Eni Çobani dhe moderatorin Ardit Gjebrea. Veç...

Eni Çobani ka dy fjalë, “nxjerr inatin” me të gjithë ziliqarët…

Ajo e filloi si një mision për të krijuar një lloj kulture mbi proceset gjyqësore dhe një alternativë ndryshe të zgjidhjes së problemeve, pa...

E pazakonta që ndodhi tek “E diela shqiptare”, i burgosuri hyn...

Dicka e pazakonte ka ndodhur diten e sotme në emisionin "Të shihemi në gjyq" me moderatore juristen e njohur Eni Cobani. Në sallën-studio te spektaklit,...

Eni Cobani publikon foton e guximshme me rroba plazhi

Eni Cobani ndan me ndjekesit e saj nje tjeter foto nga pushimet verore qe po kalon ne bregdet. Juristja e njohur e cila eshte shfaqur...

SOFT

VIP