Sunday, July 22, 2018
Home Tags Endrit qyqja

Tag: endrit qyqja

Tiranë, krimet e rënda arrestojnë dy miqtë e Emiljano Shullazit pas...

Dy persona u arrestuan ditën e sotme në Tiranë me urdhër të prokurorisë së krimeve të rënda. Shtetasit Endrit Qyqja dhe Endrit Zela janë vnë...

SOFT

VIP