Sunday, July 15, 2018
Home Tags Emisioni i ermalit

Tag: emisioni i ermalit

Rashela “del zbuluar”, hap këmbët dhe harron kameran përballë…

Rashel Kolaneci është vajza e cila shoqëron Ermal Mamaqin çdo të shtunë në emisionin e tij. Ajo vishet gjithmonë provokative dhe “mbush” ekranin me format...

SOFT

VIP