Sunday, June 24, 2018
Home Tags Emiljano shullazi

Tag: emiljano shullazi

Gilmando Dani ‘zbërthehet’ në gjyq: Ylvi Beqjan ma prezantoi Shullazi në...

Është zhvilluar sot seanca e radhës në ngarkim të Emiljano Shullazit dhe bashkëpunëtorëve të tij në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Sic edhe ishte paralajmëruar,...

Emiljano Shullazi zbulon mesazhin që i dërgoi gruas së Azem Hajdarit:...

Për herë të parë Emiljano Shullazi ka pranuar të flasë në Gjykatën e Krimeve të Rënda duke treguar versionin e tij të ngjarjes për...

Kush janë tre kapot e krimit shqiptar që përmendi ambasadori amerikan...

Ambasadori amerikan në Tiranë Donald Lu, ka bërë një deklaratë tejet të fortë ditën e sotme. Ai ka kritikuar policinë, prokurorinë e gjykatat, madje...

Del nga burgu Pajtim Serjani, miku i ngushtë i Emiljano Shullazit

Miku i Emiljano Shullazit, Pajtim Serjani ka lënë qelinë pasi ka përfunduar dënimin prej tre vitesh dhënë nga Gjykata e Apelit për akuzën e...

Biznesmeni jep dëshminë në gjykatë: Si më gjobiti e kërcënoi me...

Gjykata e Krimeve të Rënda filloi diten e sotme, administrimin e një pjese të dëshmisë së biznesmenit Ylvi Beqja, me cilësinë e dëshmitarit të...

“Sëmuret” Emiljano Shullazi, mungon në gjyq për shkak të operacionit

Mungesa e Emiljano Shullazit dhe avokatit mbrojtës të Gilmando Danit, u bë shkak për shtyrjen e seancës gjyqësore të ballafaqimit të të dyshuarve me...

Tiranë, krimet e rënda arrestojnë dy miqtë e Emiljano Shullazit pas...

Dy persona u arrestuan ditën e sotme në Tiranë me urdhër të prokurorisë së krimeve të rënda. Shtetasit Endrit Qyqja dhe Endrit Zela janë vnë...

Gjykata e Lartë lë në burg Emiljano Shullazin

Gjykata e Lartë ka konfirmuar sot, qëndrimin në burg të personazhit Emiljano Shullazi. Me vendimin e sotëm, kjo Gjykatë ka rrëzuar kërkesën për rekurs...

Gjobëvëniet, gjykata e Apelit lë në burg pa afat Emiljano Shullazin

Gjykata e Apelit per krimet e renda ka lene ne masen arrest me burg Emiljano Shullazin. Vendimi eshte shpallur rreth ores 14.00 te se enjtes. Tre...

Hetimet, Shullazi nxjerr “bllof” Prokurorinë, nuk ka numër telefoni në emrin...

Pas kërkesës së Prokurorisë, kompanitë e telefonisë i kanë kthyer përgjigje duke konfirmuar faktin se Emiljano Shullazi nuk ka numër telefoni të regjistruar në...

SOFT

VIP