31 C
Tirana
Wednesday, August 23, 2017
Home Tags Emiljano shullazi

Tag: emiljano shullazi

Del nga burgu Pajtim Serjani, miku i ngushtë i Emiljano Shullazit

Miku i Emiljano Shullazit, Pajtim Serjani ka lënë qelinë pasi ka përfunduar dënimin prej tre vitesh dhënë nga Gjykata e Apelit për akuzën e...

Biznesmeni jep dëshminë në gjykatë: Si më gjobiti e kërcënoi me...

Gjykata e Krimeve të Rënda filloi diten e sotme, administrimin e një pjese të dëshmisë së biznesmenit Ylvi Beqja, me cilësinë e dëshmitarit të...

“Sëmuret” Emiljano Shullazi, mungon në gjyq për shkak të operacionit

Mungesa e Emiljano Shullazit dhe avokatit mbrojtës të Gilmando Danit, u bë shkak për shtyrjen e seancës gjyqësore të ballafaqimit të të dyshuarve me...

Tiranë, krimet e rënda arrestojnë dy miqtë e Emiljano Shullazit pas...

Dy persona u arrestuan ditën e sotme në Tiranë me urdhër të prokurorisë së krimeve të rënda. Shtetasit Endrit Qyqja dhe Endrit Zela janë vnë...

Gjykata e Lartë lë në burg Emiljano Shullazin

Gjykata e Lartë ka konfirmuar sot, qëndrimin në burg të personazhit Emiljano Shullazi. Me vendimin e sotëm, kjo Gjykatë ka rrëzuar kërkesën për rekurs...

Gjobëvëniet, gjykata e Apelit lë në burg pa afat Emiljano Shullazin

Gjykata e Apelit per krimet e renda ka lene ne masen arrest me burg Emiljano Shullazin. Vendimi eshte shpallur rreth ores 14.00 te se enjtes. Tre...

Hetimet, Shullazi nxjerr “bllof” Prokurorinë, nuk ka numër telefoni në emrin...

Pas kërkesës së Prokurorisë, kompanitë e telefonisë i kanë kthyer përgjigje duke konfirmuar faktin se Emiljano Shullazi nuk ka numër telefoni të regjistruar në...

Policia: Ja pse i bënë atentat mikut të Shullazit, porositësit survejuan...

Policia e kryeqytetit ka dhene sot nje informacion me te zgjeruar ne lidhje me arrestimin e dy personave te dyshuar si porosites te atentatit...

Tiranë, arrestohen porositësit e atentatit ndaj mikut të Emiljano Shullazit

Arrestohen nga policia dy personat e dyshuar si porosites te sulmit me arme ndaj Pajtim Serjanit, personit te plagosur me arme me 5 janar...

Basha akuzon Ramën, nuk përmend Shullazin

Kryetari i PD, Lulzim Basha me anë të një postimi në faqen e tij zyrtare ka akuzuar kryeministrin Edi Rama për lidhje me krimin,...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
30 ° C
30 °
30 °
23%
3.1kmh
0%
Thu
28 °
Fri
30 °
Sat
30 °
Sun
33 °
Mon
33 °