Saturday, June 23, 2018
Home Tags Elvis roshi

Tag: elvis roshi

Elvis Roshi mesazh nga qelia pas arrestimit: S`ja lëshoj Kavajën Berishës

Elvis Roshi ka reaguar nga qelia ne lidhje me arrestimin e tij duke e cilesuar ate si kriminal. "E mirepres ballafaqimin me drejtesine e...

Arrestohet Elvis Roshi me 5 emra, fshehu 4 dënime, prokuroria: Përdhunoi...

Arrestohet kryetari i Bashkisë së Kavajës Elvis Roshi. Ai është arrestuar ditën e sotme nga policia e Kavajës me urdhër të prokurorisë dhe gjykatës. Roshi akuzohet...

Ndodh cudia, Elvis Roshi anulon dorëheqjen nga Bashkia e Kavajës

Elvis Roshi anulon doreheqjen e deklaruar publikisht nga drejtimi i Bashkise se Kavajes. Ai ka deklaruar ne faqen e tij zyrtare se pas qendrimit...

KQZ bën publik emrat, ja krerët e bashkive e zyrtarët e...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë publikë emrat e funksionarëve publik që nuk kanë dorëzuar formularin e vetëdeklarimit, pjesë e procesit të dekriminalizimit. Në...

SOFT

VIP