Monday, April 23, 2018
Home Tags Elton tozaj

Tag: elton tozaj

Falsifikoi firmën e Saimir Tahirit, kapet mashtruesi serial, prokuroria kërkon 8...

Prezantohej si punonjës i bashkisë apo Ministrisë së Brendshme dhe duke u premtuar njerëzve kredi me norma të buta interesi u zhvaste atyre shuma...

SOFT

VIP