16 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Elton tozaj

Tag: elton tozaj

Falsifikoi firmën e Saimir Tahirit, kapet mashtruesi serial, prokuroria kërkon 8...

Prezantohej si punonjës i bashkisë apo Ministrisë së Brendshme dhe duke u premtuar njerëzve kredi me norma të buta interesi u zhvaste atyre shuma...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
93%
1.4kmh
75%
Wed
21 °
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °