Monday, February 19, 2018
Home Tags Elton nika

Tag: elton nika

Vrasja në Tiranë, viktima Enton Nika i dyshuar për dy atentate...

Një person u qellua për vdekje me armë zjarri dhe një tjetër mbeti i plagosur në një nga zonat më të frekuentuara në Linzë...

LAJMET E FUNDIT

SOFT

VIP