15 C
Tirana
Saturday, October 21, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Elida cangonji

Tag: elida cangonji

“Alo Dedë, Zana Jam”, ndahet nga jeta aktorja e mjekja e...

Shuhet në Francë, mjekja dhe aktorja e njohur Elida Cangonji. Ajo njihet veç te tjerash edhe për rolin e Zanës tek filmi "Rrugë të...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °