Monday, February 19, 2018
Home Tags Elida cangonji

Tag: elida cangonji

“Alo Dedë, Zana Jam”, ndahet nga jeta aktorja e mjekja e...

Shuhet në Francë, mjekja dhe aktorja e njohur Elida Cangonji. Ajo njihet veç te tjerash edhe për rolin e Zanës tek filmi "Rrugë të...

LAJMET E FUNDIT

SOFT

VIP