16 C
Tirana
Tuesday, October 17, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Eli fara

Tag: eli fara

Eli Fara zbulon këshillën që i ka dhënë Marinës: Atë djalin...

Edhe pse këngëtarja Eli Fara nuk ka dhënë asnjë koment mbi ndarjen e vajzës së saj Marina, pak javë pas fejesës, Eli thotë se...

U ndanë bujshëm 1 muaj pas fejesës, biznesmeni shkodran zëvendëson vajzën...

Marina Fara, vajza e këngëtares së famshme shqiptare Eli Fara është komentuar së fundmi në media për shkak të fejesës me biznesmenin nga Shkodra...

Eli Fara uron vajzën e saj për ditëlindje përmes kësaj video...

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Eli Fara ka një ditë të gëzueshme sot , pasi vajza e saj e vetme, Marina feston ditën...

Rrëfimi prekës, Eli Fara flet për ‘furtunat’ në jetën e saj…!

I shohim shpesh të postojnë foto me njëra tjetrën, teksa Marina e cilëson këngëtaren Eli Fara edhe si “motër”, por a është vertëtë e...

Marina Fara nuk ka të ndalur! “Cmend” fansat me foton provokuese...

Vajza e këngëtares së njohur Eli Farës nuk ka të ndalur me fotot tejet provokuese që poston në rrjetet sociale. Ndonëse stina "e nxehtë" e...

Vajza e Eli Farës “bombastike”! Ja fotoja ku zbulon dekoltenë

Vajza e Eli Farës, Marina, njihet për paraqitjet e saj cdo herë e më provokuese. Ajo në një postim në rrjetet sociale ka shfaqur dekoltenë...

Më e bukur e ëma se e bija, Eli Fara dhe...

Këngëtarja e mirënjohur Eli Fara është cilësuar si këngëtarja që nuk ka plakje. Ajo vijon të jetë në një formë të shkëlqyer, edhe pse...

Kjo është shtëpia e prindërve të Eli Farës

Këngëtarja e mirënjohur e cilësuar me "rini të përjetshme", Eli Fara ka ndarë një copëz nga jeta e saj me fansat. Ajo ka postuar...

Videoja e re, Eli Fara mahnit rrugët e Tiranës

Kengetarja e mirenjohur Eli Fara ka publikuar videoklipin e ri, "Me mua mos". Klipi eshte realizuar ne Tirane dhe Eli Fara duket si nje...

Foto seksi, Eli Fara sa vjen e rinohet gjithnjë e më...

Kengetarja e njohur Eli Fara po rinohet gjithnje e me shume. Suksesi i formes fizike te kengetares se njohur nuk dihet, por rezultati eshte...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
fog
11 ° C
11 °
11 °
93%
1kmh
0%
Wed
24 °
Thu
22 °
Fri
21 °
Sat
16 °
Sun
21 °