Friday, July 20, 2018
Home Tags Ekzekutohet

Tag: ekzekutohet

Gazetarja e Sunday Times: Vritet në luftë në Siri Lavdrim Muhaxheri

Një ndër pjesëtarët më të njohur kosovarë në luftën e Sirisë dhe Irakut, Lavdrim Muhaxheri, raportohet se është vrarë sot në luftimet në qytetin...

SOFT

VIP