16 C
Tirana
Monday, September 25, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Ekzekutohet

Tag: ekzekutohet

Gazetarja e Sunday Times: Vritet në luftë në Siri Lavdrim Muhaxheri

Një ndër pjesëtarët më të njohur kosovarë në luftën e Sirisë dhe Irakut, Lavdrim Muhaxheri, raportohet se është vrarë sot në luftimet në qytetin...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
87%
1kmh
90%
Tue
19 °
Wed
22 °
Thu
24 °
Fri
23 °
Sat
18 °