Friday, July 20, 2018
Home Tags Ee

Tag: ee

Besfort Hasanaj nxjerr fotot, ja si ishte Alketa Vejsiu 14 vjet...

Personalitetet e spektaklit dhe televizionit i kushtojne shume rendesi imazhit te tyre. Disa prej ketyre personazheve ne Shqiperi jane transformuar ne menyre te pabesueshme. Nje...

SOFT

VIP