16 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Ee

Tag: ee

Besfort Hasanaj nxjerr fotot, ja si ishte Alketa Vejsiu 14 vjet...

Personalitetet e spektaklit dhe televizionit i kushtojne shume rendesi imazhit te tyre. Disa prej ketyre personazheve ne Shqiperi jane transformuar ne menyre te pabesueshme. Nje...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
93%
1.4kmh
75%
Wed
21 °
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °