Friday, July 20, 2018
Home Tags Edvin sadiku

Tag: edvin sadiku

Pamje nga vendngjarja/ Kush është shqiptari që u ekzekutua me tre...

Një shqiptar, i identifikuar si Edvin Sadiku, 32 vjeç është gjetur i vdekur mesditën e sotme në mes të rrugës. Mediet italiane bëjnë me dije...

Fotoja e shqiptarit të ekzekutuar në mes të rrugës në Itali

Mediat dhe policia italiane lajmeruan ditene sotme se trupi i një 32-vjeçari shqiptar është gjendur në një rrugë dytësore në fshatin Grumo Appula,...

SOFT

VIP