14 C
Tirana
Sunday, September 24, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Edvin sadiku

Tag: edvin sadiku

Pamje nga vendngjarja/ Kush është shqiptari që u ekzekutua me tre...

Një shqiptar, i identifikuar si Edvin Sadiku, 32 vjeç është gjetur i vdekur mesditën e sotme në mes të rrugës. Mediet italiane bëjnë me dije...

Fotoja e shqiptarit të ekzekutuar në mes të rrugës në Itali

Mediat dhe policia italiane lajmeruan ditene sotme se trupi i një 32-vjeçari shqiptar është gjendur në një rrugë dytësore në fshatin Grumo Appula,...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
82%
1.5kmh
0%
Mon
18 °
Tue
20 °
Wed
23 °
Thu
24 °
Fri
23 °