17 C
Tirana
Sunday, September 24, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Edit harxhi

Tag: edit harxhi

Ish zv.ministrja e Bashës: Ma fute njëherë turp për ty, ma...

Kundër listave të Partisë Demokratike është pozicionuar ashpër edhe Edith Harxhi, ish zv.ministre e PD-së dhe anëtare e Këshillit Kombëtar të kësaj force politike. Në...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
light rain
18 ° C
18 °
18 °
77%
1kmh
90%
Mon
14 °
Tue
19 °
Wed
22 °
Thu
24 °
Fri
23 °