Friday, July 20, 2018
Home Tags Edit harxhi

Tag: edit harxhi

Ish zv.ministrja e Bashës: Ma fute njëherë turp për ty, ma...

Kundër listave të Partisë Demokratike është pozicionuar ashpër edhe Edith Harxhi, ish zv.ministre e PD-së dhe anëtare e Këshillit Kombëtar të kësaj force politike. Në...

SOFT

VIP