Monday, November 19, 2018
Home Tags Edi rama

Tag: edi rama

Emërimi i Lleshit zv.ministër, LSI kërkon shkarkimin e Ramës

Lidhur me deklaratat për dekretimin e Sandër Lleshit si ministër i Brendshëm, ka reaguar edhe kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili. Në një...

Deputeti ironizon Ramën për Bularatin, ‘kalo edhe një herë nga lagjia...

Pas ngjarjeve të Bularatit dhe deklaratave të kryeministrit Edi Rama ka reaguar deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu. Në një postim në “Facebook”, Shehu shkruan...

Surprizon Edi Rama: Emrin e Sandër Lleshit do ta dërgoj prapë...

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se do tia dërgojë edhe njëherë për dekretim Presidentit Ilir Meta emrin e Sandër Lleshit si ministër i Brendshëm. Në...

Media gjermane sulmon Metën, zbulohen përgjigjet e SHISH e NATO-s për...

Radio Gjermane Deutsche Welle ka publikuar nje artikull ne lidhje me mosdekretimin e Sander Lleshit ne detyren e ministrit te Brendshem nga Presidenti Meta. DW...

Rama reagon publikisht: Sandër Lleshi do jetë ministër i Brendshëm, i...

Dy dite pas refuzimit te Presidentit Ilir Meta per ta dekretuar Sander Lleshin ne detyren e ministrit te Brendshem dhe nje dite pasi u...

Meta refuzoi ta dekretonte si ministër, Rama bën lëvizjen e radhës...

Në kulmin e luftës kundër kriminalitetit, Shqipëria mund të bëhet vendi i parë në Europë pa ministër të Brendshëm. Mosdekretimi nga ana e Presidentit...

Rama mesazh deputetëve: Asnjë koment për refuzimin e Lleshit nga Meta,...

Kryeministri Edi Rama nuk ka reaguar ende publikisht pas lajmit për mosdekretimin e Ministrit Sandër Lleshi nga presidenti Ilir Meta. Megjithate, mesohet se kreu...

Çështja drejt Gjykatës, 45 milionë euro dëmshpërblim për mbylljen e lojrave...

Biznesi i kumarit ka qënë ndër bizneset produktive për Shqipërinë, por jo vetëm. Së fundi ai ka nisur të ‘kërcënohet’ nga Kryeministri Edi Rama, i...

“Në Parlament ka deputetë kriminelë”, ja si po i mbron Rama

Kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili në një postim në “Facebook” ka shkruar se kryeministri Edi Rama e ka kthyer Parlamentin në...

Halloween-i/ Studentët i çojnë një mesazh për Ramën

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në ‘Facebook’ ka publikuar mesazhin e një grupi studentësh, të cilët kanë një mesazh për kryeministrin Edi Rama, me...

SOFT

VIP