18 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Edi oga

Tag: edi oga

“Sa herë fus telefonin në karikim, më del para sysh një...

Gazetari Edi Oga dhe moderatori Edi Oga ka reaguar me nje status prekes ne rrjetet sociale ne lidhje me vrasjen e 22-vjecarit Marvi Mihali....

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
93%
0.5kmh
75%
Wed
21 °
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °