19 C
Tirana
Wednesday, September 20, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags E motit

Tag: e motit

Moti nis sërish kapriçot e pazakonta, parashikimi i frikshëm: Qershori do...

Duke nisur nga dita e nesërme dhe në fundjavë pritet të mbajë mot i ngrohtë, me vranësira dhe intervale me diell. Gjatë orëve...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
19 ° C
19 °
19 °
82%
1.5kmh
75%
Thu
12 °
Fri
17 °
Sat
20 °
Sun
21 °
Mon
22 °