Sunday, July 22, 2018
Home Tags E diela shqiptare

Tag: e diela shqiptare

Eni Çobani ka dy fjalë, “nxjerr inatin” me të gjithë ziliqarët…

Ajo e filloi si një mision për të krijuar një lloj kulture mbi proceset gjyqësore dhe një alternativë ndryshe të zgjidhjes së problemeve, pa...

Prekëse, burri del nga burgu për ti shprehur dashurinë gruas: “E...

Bashkëshortja e kishte braktisur pasi u burgos, dhe prej gjashtë muajsh nuk shihte vajzën 4-vjeçare. Emanuela vendosi të largohej nga shtëpia ku kishte jetuar me...

Tuna Sejdiu pranon për herë të parë publikisht: Jam shtatzënë

"Eshtë aty, dhe kam tre muaj që kam qëndruar në intimitet sepse kam dashur që ta përjetoj vetë këtë gjë". Me këtë shprehje Tuna Sejdiu...

Balerina e “E Diela Shqiptare” nis pushimet! Vangji tregon trupin super-seksi

Balerina e "E Diela Shqiptare" sic duket ka gjetur pak kohë për pushime. Ajo ka publikuar disa foto në internet ku shfaqet në plazh, dhe...

I riu nga Pojani: Si më rrahu nusja nga Berati që...

Një i ri nga fshati Pojan ka dëshmuar sot në E Diela Shqiptare se ka qenë i lidhur me një femër e cila kishte...

SOFT

VIP